HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1993 yılında kurulan firmamız o tarihten bu yana sadece camii inşaatı üzerine çalışmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kaliteli işçiliği prensip belirleyen firmamız 25 yılı aşkın bu sürede yurt içi ve yurt dışında 50’yi aşkın caminin ibadete açılması için emek sarf etmiştir. Ayrıca 2010 yılından itibaren camilerimize kompresör teknolojisi ile dövme tarak sistemi uygulamasını getirmiş bulunmaktayız. Son teknoloji ve kaliteli işçiliği camiilermiz ile buluşturarak gelecek nesillere kalıcı eserler bırakmayı hedeflemekteyiz.

NE YAPIYORUZ:

Kurulduğu ilk gündem bugüne cami dış cephe mozaik kaplama, kaba sıva ve ince sıva, kubbe üstü şaplar ve kubbe kaplama altı ısı yalıtım işlemleri , anahtar teslim camii yapımı ve yıkılmaya yüz tutmuş tarihi camilerimizin restorasyon işlemleri konusunda tasarım çözümleri sunmak için çalışan firmamız inşaat teknolojisinin ve tasarımın yeni olanaklarını kağıt ortamından hayata geçirmek için çalışmaktadır.

SONUÇ OLARAK AMACIMIZ

Müşteri ilişkilerine önem vererek onların istek ve beklentilerini karşılamak. Sektöründe kalite, fiyat ve zamanında teslimatta en iyilerin arasında olmak. Sürekli iyileşme çalışmalarına önem vererek satın almada, satışta ve teslimatta en üst düzey müşteri memnuniyeti ile çalışmak prosedür ve talimatlara uymak, bilgiyi paylaşmak, çalışana önem vermek, çalışanın memnuniyetini sağlamak, çalışma ortamında çevreye, iş güvenliğine temizlik ve düzene önem vermektir.

Welcome

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYIN

Cami dış cephe mantolama, işlemeli tarak işçiliği, restorasyon işlemleri için detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0536 967 05 68
Image